شرایط استفاده از 14 روز ضمانت بازگشت

شرایط استفاده از 14 روز ضمانت بازگشت

محصولی که از ما خرید کرده اید را دوست ندارید؟ هیچ مشکلی نیست فقط کافیست در صفحه خدمات پس از فروش فرم مربوط به گارانتی 14 روزه را تکمیل و طبق همان فرم ساعت را برای ما ارسال کنید.

مجموعه ایران تایمر با درک همه جانبه خرید های اینترنتی و امکان مغایرت محصول دریافتی یا مشکلاتی در این زمینه، رویه ‏های استرداد و یا معاوضه محصول با توجه به نوع مشکل پیش آمده را، به شرح زیر ارائه دهد:

محصول شما، وکیوم شده و در پکیج مخصوص ایران تایمر همراه با متعلقات دیگر تقدیم می گردد. برای استفاده از شرایط برگشت حتما در نظر داشته باشید، محصولی که وکیوم آن باز شده باشد به عنوان محصول خریداری شده تلقی میگردد و قابل استرداد نیست.همچنین تمام متعلقات آن از جمله: جعبه، گارانتی و ساک دستی آن محصول باید همراهش برگردانده شود.
در صورت نبود هر کدام از این اقلام، از ارائه خدمات 14روز مهلت بازگشت معذوریم.
مهلت بازگشت یا تعویض محصول در 14 روز برای دوستان عزیز تهران و سایر شهرها، از زمان ارسال سفارش محاسبه میشود.

دوست عزیز توجه داشته باشید شرایط ذکر شده برای بازگشت از فروش به دلیل عدم پسند محصول توسط شما شامل محصولاتی که بصورت اقساط یا در جشنواره فروش (محصولات تخفیف دار) خریداری شده باشند، مقدور نیست. در صورتی که کالایی را با تخفیف جشنواره خریداری کرده باشید و وکیوم آن باز نشده باشد،تنها می توانید محصول را در زمان 14 روز تعویض نمایید و محصول جدید با قیمت روز را جایگزین خرید قبلی کنید.

محصول خریداری شده، مورد علاقه شما نیست ؟

ممکن است محصولی که خریداری کرده اید (ساعت مچی، عینک آفتابی و زیورالات داخل سایت) با ایده آل ذهنتان مغایرت داشته باشد و مورد علاقه شما نباشد. شما حق دارید ازمحصولی که میپسندید استفاده کنید

به همین خاطر عزیزانی که ساکن تهران هستند:
زمانی که بسته محصول را درب منزل دریافت میکنید، میتوانید در صورت عدم تایید، محصول را (بدون باز کردن وکیوم و با همان بسته بندی) تحویل همکار ایران تایمر دهید و تنها هزینه حمل و نقل را متقبل شوید. در صورتیکه بسته را دریافت کردید هم تا 14 روز مهلت تعویض یا بازگشت دارید. اما توجه داشته باشید که وکیوم محصول باز نشده باشد، و تا قبل از 14 روز کاری بابت تعویض یا مرجوع کردن اقدام کنید.

عزیزانی که ساکن دیگر شهر ها می باشند:
بعد از دریافت محصول از پست ، تا 24 ساعت کاری زمان دارید اگر محصول مورد تایید شما نبود به واحد فروش اطلاع دهید. از زمانی که محصول برای شما ارسال شده تا 14 روز کاری امکان برگشت محصول (بدون باز کردن وکیوم و با همان بسته بندی) وجود دارد. این مورد را در نظر داشته باشید اگر بعد از 14 روز کاری بسته شما به ایران تایمر برسد، شامل امکان تعویض یا بازگشت کالا نمی شود.
اگر محصول خریداری شده در صورت عدم پسند بازگشت داده شود، هزینه حمل و نقل به عهده مشتری میباشد.

دوست عزیز توجه داشته باشید شرایط ذکر شده برای بازگشت از فروش به دلیل عدم پسند محصول توسط شما شامل محصولاتی که بصورت اقساط یا در جشنواره فروش (محصولات تخفیف دار) خریداری شده باشند، مقدور نیست. در صورتی که کالایی را با تخفیف جشنواره خریداری کرده باشید و وکیوم آن باز نشده باشد،تنها می توانید محصول را در زمان 14 روز تعویض نمایید و محصول جدید با قیمت روز را جایگزین خرید قبلی کنید.


مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

مغایرت ظاهری ساعت (برای مثال رنگ یا ظاهر بند و صفحه ساعت) بدون نیاز به باز کردن وکیوم قابل مشاهده میباشد، در چنین شرایطی حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، باید به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و از زمان ارسال محصول تا 14 روز امکان برگشت محصول وجود دارد.

برای ارسال کالا به ایران تایمر، لازم است کالا را بدون باز کردن وکیوم ، با همان بسته بندی و فاکتور به صورت کامل فرستاده شود .
در صورتی که وکیوم محصول شما باز شود محصول خریداری شده شامل گارانتی 14 روزه نمیشود.
در صورتی که کالا برای مغایرت ظاهری مرجوع شود، از هنگامی که واحد خدمات پس از فروش ایران تایمر، کالا را دریافت و درخواست مشتری را تایید کند، در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا 3 روز کاری مبلغ به حساب مشتری واریز خواهد شد.
هزینه های ارسال کالا در صورت وجود مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت به عهده ایران تایمر است .


اشکالات فنی در محصول خریداری شده

بعد از تاییدیه ظاهری از جانب مشتری و باز کردن وکیوم، ممکن است محصول خریداری شده ایراد فنی داشته باشد. برای مشخص شدن ایراد فنی از 48 ساعت (برای ساعت های معمولی) و نهایتا 7 روز (برای ساعت های مکانیکی-کوکی) زمان کافی و قابل تشخیصی است. در اینصورت :
محصولات بعد از باز شدن وکیوم قابل استرداد نمی باشند، از این رو بعد از ارسال محصول به ایران تایمر و تایید نقص فنی توسط کارشناسان ما:
- اگر نمونه ای دیگر از محصول خریداری شده شما موجود باشد، محصول برای شما تعویض میگردد.
- در صورت عدم موجودی کالای خریداری شده، امکان تعمیر آن کالا وجود دارد.
با توجه به شرایط ذکر شده، برای استفاده از این ویژگی لازم است مشکل فنی طی 48 ساعت الی 7 روز پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و از زمان ارسال محصول تا 14 روز کاری امکان برگشت محصول وجود دارد.
لازم به ذکر است برای آسودگی خاطر شما، هزینه های مربوط به رفع ایراد فنی محصول و حمل و نقل، به عهده ایران تایمر میباشد.
برای ارسال کالای دارای ایراد فنی به ایران تایمر، لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی و همه لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود.
کلیه این عملیات میبایست در قسمت خدمات پس از فروش ثبت گردد تا امکان رهگیری داشته باشد .

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی تماس حاصل فرمایید  و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش جداً، خودداری کنید. میتوانید با شماره تلفن: 71400010-021 داخلی (111) تماس بگیرید و یا پیام خود را در صفحه "تماس با ما" ارسال کنید.
  برای ارسال کالا، با توجه به نکات دکر شده نحوه بسته بندی رعایت شود .
برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی ساعت و یا پاره و مخدوش کردن پاکت آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای یادداشت فرمایید.)

- در صورتی که ساکن سایر شهرها هستید، برای بازگرداندن کالا از پست پیشتاز استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به غیر از پست پیشتاز به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد. ولی هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب مشتری واریز می‌شود.

Recently Viewed


Close the form