آی-کلاب من

امتیاز شما: 0
لینک اختصاصی شما جهت مشاهده وارد شوید
امتیاز آی-کلاب شما از خرید محصول در 365 روز گذشته 0 بوده و شما در سطح سطح پایه هستید فاصله شما تا سطح نقره ای 10 امتیاز است. مزایا سطوح کاربری

باشگاه مشتریان ایران تایمر (آی-کلاب):

  به باشگاه مشتریان ایران تایمر خوش اومدی. برای تشکر از همراهی شما و انتخاب ایران تایمر، داخل مجموعمون باشگاه مشتریان راه اندازی کردیم تا بتونید امتیاز کسب کنید و از این امتیاز ها برای خرید راحت تر و هدایای ویژه استفاده کنید. 

چطور امتیاز کسب کنم؟

1 - با خرید هر محصول امتیاز بگیرید:

با خرید هر یک از اقلام داخل سایت (ساعت مچی، عینک آفتابی، زیورآلات و برخی از لوازم جانبی) امتیازی که در کادر قیمت آن محصول نوشته شده پس از گذشت 14 روز از ارسال محصول(مدت زمان بازگشت و استرداد) به جمع امتیازات شما اضافه می شود. پس هنگام خرید، به امتیاز آی-کلاب محصول مورد نظرتون هم توجه کنید.

خبر خوب: اگر جمع امتیازات کسب شده شما (فقط از خرید محصول) در 3 ماه پشت سرهم به 100 امتیاز برسد، در ابتدای ماه چهارم، 50 امتیاز از ما هدیه دریافت می کنید.
و اگر جمع امتیازات کسب شده شما (فقط از خرید محصول) در 3 ماه پشت سرهم به بالای 200 امتیاز برسد، 200 امتیاز در ماه چهارم از ما هدیه دریافت می کنید.

 

2 - دریافت امتیاز با معرفی دوستان و خرید آنها:

معرفی دوستان: با معرفی ایران تایمر به هر یک از دوستانتون 1 امتیاز دریافت می کنید. برای دعوت از دوستتون لازمه لینک اختصاصی شما که در بالای همین صفحه آمده را برای آن شخص بفرستید تا از طریق آن عضو سایت شود. زمانی که شخص معرفی شده داخل سایت ایران تایمر عضویت ثبت کند، 1 امتیاز در آی-کلاب شما اضافه می شود. توجه داشته باشید در هر ماه حداکثر بابت عضویت 10 نفر از دوستانتون امتیاز دریافت می کنید و بیشتر از 10 نفر در آن ماه محاسبه نخواهد شد.

خرید دوستان: بعد از معرفی دوستتون اولین خریدی که آن شخص انجام بدهد (خرید غیر از قطعات، لوازم جانبی و هدایا ایران تایمر)، 30 امتیاز به آی-کلاب شما اضافه می شود.

 

3 - نظر بدید امتیاز بگیرید:

نظرات مفید برای اخبار و ویدئوهای ایران تایمر:

شما میتونید در زمان های خالی و فراقتتون به قسمت "اخبار و مقالات" و یا "ویدئو های ایران تایمر" سر بزنید و با توجه به اطلاعاتی که از مشاهده هر یک از این محتواها کسب کردید یک نظر ارسال کنید. فقط توجه کنید که نظرات شما باید محتوا دار و همراه با لایک باشد و صرفا از ایموجی و ارسال نظراتی مثل خوبه، عالی و … استفاده نکنید. با هر نظر تایید شده توسط ایران تایمر، 3 امتیاز به آی-کلاب شما اضافه می شود. و در هر ماه میتونید 10 تا نظر در قسمت اخبار و ویدئو های سایت ما قرار بدید.

نقد محصولات:

بعد از خرید هر محصول داخل سایت، میتونید نظر و نقد خودتون رو در قسمت نظرات همان محصول ارسال کنید و در صورت تایید شدن توسط ایران تایمر 7 امتیاز آی-کلاب دریافت میکنید.  همچنین کسانی که محصول خرید نکردند، این شانس رو دارند که با ارسال نظر یا نقد در خصوص محصولاتی که دربارش اطلاعات خوبی دارند، 3 امتیاز کسب کنند. امکان ارسال نظر درباره محصولات برای هر شخص، 10 نظر در هر ماه است.

 

 

جمع امتیازاتم رو کجا میتونم ببینم؟

در پنل آی-کلاب خودتون، یک بخش به اسم " تاریخچه و امتیازات" وجود دارد. در این قسمت علاوه بر اینکه میتونید جمع کل امتیازات رو ببینید، با مشخص کردن گروه، امتیازاتی رو هم که با انجام هر یک از روش های بالا کسب کردید میتونید مشاهده و رهگیری کنید.

 

چطور از امتیازاتم در ایران تایمر استفاده کنم؟

در پنل آی-کلاب شما یک بخش به اسم جوایز تعریف شده. تمامی جوایزی که میتونید با مجموع امتیازات ازش استفاده کنید هم براتون لیست شده . با انتخاب هر یک از جوایز توضیحات مربوط به روش استفاده و نوع دریافت جایزه نوشته شده که حتی مثلا با جایزه کارت هدیه می تونی ساعت یا هر محصول دیگه ای رو هم بخری.

آخرین محصولات دیده شده


بستن فرم